Bio FLOW Auricularia-Extrakt & Hanf, 10 ml

Olej ZEDNERNÝCH NUTNÍKOV JE JEDNOTNOSTI NA NEEDNÝCH OLEJA a zvyšuje biologickú dostupnosť plesňových zložiek. K tomuto je antioxidant astaxantín, zodpovedný za pútavé červeno-farby a vitamín E. Spolu pôsobia ako ochranný štít pre voľné radikály. Vysoký obsah vitamínu E pokrýva 30% denných potrieb zdravého dospelého a pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Náš 100% čistý organický konopný olej dopĺňa jedinečný recept. Chuť je pikantná bylina. Auricularia Auricula Joae, alebo tiež nazývaný JUDUSOHR, sa používa v Ázii viac ako 1000 rokov ako populárna huba, ale aj ako doplnok výživy. Názov je spôsobený mimoriadnou formou. Je to podobné auricluce a môže tvoriť ovocné telo až do 10 cm široké.

Zloženie: ZEDERN NUTY OIL *, AURICULARIA AURICULA-JUDAE (JUDASOHR) Essence * 12% (alkohol *, Auricularia Auricula-judae *, voda), tokoferol, konope olej * 0,3%, astaxantín *, * z kontrolovaného organického expanzie vitamínu E 3.6 Odporúčanie MG / Denne

 Dávkovanie: 2x5 kvapky denne. Odporúčaná denná dávka by sa nemala prekročiť. Pred použitím. Produkty MEDIHEMP nie sú lieky. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa liečby chorôb, obráťte sa na lekára.

29,26 €