Bio FOCUS Hericium-Extrakt & Hanf, 10 ml

Olej ZEDNERNÝCH NUTNÍKOV JE JEDNOTNOSTI NA NEEDNÝCH OLEJA a zvyšuje biologickú dostupnosť plesňových zložiek. K tomuto je antioxidant astaxantín, zodpovedný za pútavé červeno-farby a vitamín E. Spolu pôsobia ako ochranný štít pre voľné radikály. Vysoký obsah vitamínu E pokrýva 30% denných potrieb zdravého dospelého a pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Náš 100% čistý organický konopný olej dopĺňa jedinečný recept. Chuť je pikantná bylina. Hericium Erinaceas alebo tiež známy ako Lion's Hlavný a IgelstellBart, je tiež označovaný v Číne, pretože jeho formy ako húb s húb alebo opice. V TCM hrá osobitnú úlohu a je priradený k piatim orgánom obličiek, pečeni, slezine, srdcu a žalúdku.

Zloženie: ZEDERN NUTICKÝ OLEJ *, HERICIMY ERINACEUS (IGEL PAKET) Essence * 12% (alkohol *, heričium erinaceus *, voda), tokoferol, konope olej * 0,3%, astaxanthin *, * z riadeného biologického upevnenia vitamínu E 3,6 mg / DailyDosespecial 

Dávkovanie: 2x5 kvapka/ deň. Odporúčaná denná dávka by sa nemala prekročiť. Produkty MEDIHEMP nie sú lieky. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa liečby chorôb, obráťte sa na lekára.

29,26 €