Bio FOCUS Hericium-HATCHA®, 120 kapsúl

MediHemp používa len vysoko kvalitné organické ovocné telo hrdlí a zaručuje obsah polysacharidov aspoň 30% v herridovom prášku. Spolu s naším populárnym Bio HatchA® - jemne mleté ​​organické hemové listy, ktoré zahŕňajú to najlepšie z konope závodu - poskytujú naše organické životne dôležité huby.

Hericium Erinaceas alebo tiež známy ako Leví je hlavný a IgelstellBart, sa tiež označuje v Číne, pretože jeho formy ako húb s húb alebo opice. V TCM hrá osobitnú úlohu a je priradený k piatim orgánom obličiek, pečeni, slezine, srdcu a žalúdku.


Zloženie: Hericium Erinaceus (IGEL PASH BAR) Extrakt * 54,3%, brúsenie konopných listov (HATHA®) * 24,3%, bylinná celulózová kapsula (metylcelulóza) * z kontrolovaného biologického kultivácie fázového extraktu 760 mg, vrátane polysacharidov 228 mg / denná dávka 

Dávkovanie: 2 x Vezmite 2 kapsuly s dostatočnou kvapalinou denne. Odporúčaná denná dávka by sa nemala prekročiť. Produkty MEDIHEMP nie sú lieky. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa liečby chorôb, obráťte sa na lekára.

35,56 €