Bio POWER Cordyceps militaris-Extrakt & Hanf, 10 ml

Olej ZEDNERNÝCH NUTNÍKOV JE JEDNOTNOSTI NA NEEDNÝCH OLEJA a zvyšuje biologickú dostupnosť plesňových zložiek. K tomuto je antioxidant astaxantín, zodpovedný za pútavé červeno-farby a vitamín E. Spolu pôsobia ako ochranný štít pre voľné radikály. Vysoký obsah vitamínu E pokrýva 30% denných potrieb zdravého dospelého a pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Náš 100% čistý organický konopný olej dopĺňa jedinečný recept. Chuť je pikantná bylina.

CORDYCEPS MILITARIS, tiež nazývaný bábkovodná kariéra, pochádza z rodu hadice húb. Je to jasne oranžová žltá, klubová huba, ktorá sa tiež vyskytuje v Európe. Ako húb rok 2007 sa oslavuje hlavne pre jeho pozitívnu vlastnosť, posilnenie životnej energie, qi '.

 Zloženie: ZEDERN NUTICKÝ OLEJ *, CORDYCEPS MILITARIS (PUPPENKERKEULE) Essence * 12% (alkohol *, CORDYCEPS MILITARIS *, voda), tokoferol, konope olej * 0,3%, astaxanthin *, * riadené biologické upevnenie vitamín E 3,6 mg / Denná dávka


Odporúčanie spotreby: 2x5 kvapky denne. Odporúčaná denná dávka by sa nemala prekročiť. Pred použitím. Produkty MEDIHEMP nie sú lieky. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa liečby chorôb, obráťte sa na lekára. 

29,26 €